JUNIIK.EE - Sisusta nii nagu Sulle meeldib
0

Kasulikud lingid:


JUNIIK.EE müügitingimused ja kohustused

Veebipoe JUNIIK.EE (edaspidi Veebipood) omanik on Skylar OÜ (registrikood: 12713610), asukohaga Kaval-Antsu tee 11 Räni alevik, Ülenurme vald Tartumaa 61708. Käesolevad müügi ja tarne üldtingimused Veebipoe ja ostja vahel sõlmitud tellimuste (edaspidi Tellimus) lahutamatuks osaks, millega lepitakse kokku Veebipoe poolt ostjale toote või toodete ja teenuse või teenuste (edaspidi Toode ja/või Kaup) müümise, üleandmise ning tasumise tingimustes ja korras.

1. Müügilepingu kehtivus, kauba ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Eesti Vabariigi piires hinnale kauba kättetoimetamise tasu ei lisandu, kui ei ole märgitud teisiti.

Teave ja detailne info kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Valuuta, milles makseid vastu võetakse on EUR(euro).

Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja, veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile. Kasutusel olevad makseviisid:

 1. Pangalingid: Swedbank, SEB, LHV pank, Luminor pank, COOP pank.
 2. JUNIIK järelmaks
 

2. Tellimuse vormistamine

 1. Valige sobivad tooted ning lisage need ostukorvi vajutades nuppu LISA KORVI.
  Soovitud tooted leiate kõige kiiremini kasutades otsingut või valides sobiva kategooria menüüst. Ostukorvi sisu saate vaadata ja vajadusel muuta vajutades menüünupule OSTUKORV.
 2. Kui te olete valinud endale meelepärase ostukorvi sisu ja olete valmis tellimust esitama, siis vajutage nuppu MINE KASSASSE.
  Sisestage tellimuse esitamiseks kõik vajalikud andmed. (kui olete JUNIIK.EE püsiklient on teil võimalik sisse logida ja lahtrid täidetakse automaatselt). Peale andmete sisestamist avanevad vastavalt teie tarneaadressile kõik võimalikud transpordi valikud, kust palume valida kõige sobivama arvestades tellitud toodete iseärasusi.
 3. Tellimuse esitamiseks valige sobiv makseviis ja vajutage nuppu ESITAGE TELLIMUS.
  Peale tellimuse esitamist saadetakse teie e-postile automaatvastus koos tellimuse andmetega. Tellimusi on võimalik esitada ka otse juniik@juniik.ee e-posti aadressile.
 

Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Peale andmeväljade täitmist palun valige tellimuse eest tasumiseks sobiv makseviis.
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3. Kohaletoimetamine

JUNIIK.EE veebipoes müüdavaid kaupu toimetatakse kohale ainult Eesti vabariigi piires (eelneval kokkuleppel võimalik transportida Eesti naaberriikidesse).
Kõik kaubaga seonduvad saatmiskulud kannab müüja ja on ostjale tasuta ning vastav hinnainfo on kuvatud ka kassas, saatmisviisi juures.
Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 5-10 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Täpsem tarneaeg on märgitud toote juures. Erandlikel juhtumitel ja müüjast mitteolenevatel põhjustel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul. Kauba toimetab kohale kuller (DPD), kui ei ole kokkulepitud teisiti.

Eritellimustega toodete tarneaeg jääb üldjuhul vahemikku 4-8 nädalat.

4. Tasuta 14-päevane tagastusõigus

Veebipood pakub 14-päevast tagastustõigust alates eseme kätte saamisest. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Soovitame kindlasti toodet kontrollida kohe peale kättesaamist. Kui ese on vigane või esineb puuduvaid detaile, teatage sellest koheselt võttes ühendust klienditeenindusega (juniik@juniik.ee). Kui tellitud toode ei vasta Teie ootustele siis on võimalik see tagastada. Tagastusõigus kehtib ka lõpumüügi ning hinna-alandusega toodetele.

Saate eseme tagastada kui:

 • Ese on terviklik
 • Ese on originaalpakendis ning originaalseisus.

Kauba tagastamine on kliendile tasuta ja soovitame seda võimalust oma klientidel kasutada. Kõik kaubaga seonduvad kulud kannab müüja.

Kauba tagastamiseks võtke ühendust (mitte hiljem kui 14 päeva peale kauba kättesaamist) meie klienditeenindusega e-posti teel juniik@juniik.ee ja märkige juurde tellimuse number, tagastatava kauba info ja tagastamise põhjus. 

Peale tagastamissoovi avaldamist saadetakse teile tagastamiseks vajalik informatsioon ja seejärel lepitakse kokku aeg millal kaubale järgi tullakse.

Veebipood tagastab Teile raha täies ulatuses 14 päeva jooksul alates tagastatud toote kättesaamisest.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

5. Pretensioonide esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Millest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile juniik@juniik.ee või helistada telefonil: +372 56358682.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

6. Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile juniik@juniik.ee või helistada telefonil: +372 5635 8682
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.  Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

E-post: juniik@juniik.ee

SAADA KIRI

Telefon: +372 5635 8682

VAJUTA HELISTAMISEKS
© 2020  SKYLAR OÜ - Kõik õigused kaitstud
envelopeusercartphone-handsetdiamondarrow-rightcross-circletext-align-left