Sinu ostukorv on hetkel tühi!
Vaata ostukorvi Kassa
Ostusumma kokku: 0.00

Söegrill HIRV

Suurepärane disainielement sinu koduaias. Loomakujuline grill on valmistatud just selleks, et saaksid meenutada maal vanemate juures veedetuid aegu. Võta hetk ja vii ennast tagasi lapsepõlve, kus saad nautida grillimise ürgsust.

575.00

Kategooria: Sildid: , , , ID: 2188

Loomakujuline grill on valmistatud just selleks, et saaksid meenutada maal vanemate juures veedetuid aegu. Võta hetk ja vii ennast tagasi lapsepõlve, kus saad nautida grillimise ürgsust.

Grillide välja töötamisel on kvaliteet ja pikk kasutusiga olnud meie peamised eesmärgid. Disaingrill on valmistatud 3mm lehtterasest ning grillrest kvaliteetsest roostevabast terasest. Lehtteras on enne värvimist haaveldatud, et tagada kuumakindla pulbervärvi 100% nakkuvus. Värv talub kuni 450 kraadist kuumust.

Disaingrilli valmistamisel kasutatakse keevitust ja tugevaid polte, mis garanteerivad grilli vastupidavuse aastateks. Disaingrilli jalad on painutatud terastorust ja viimistletud pulbervärviga. Puitosades kasutatakse ainult kvaliteetsemat tammepuitu, mida immutatakse loodussõbraliku puiduõliga.

Kõrgus:

150 cm

Laius:

140 cm

Sügavus

50 cm

Grillrest:

70 x 35 cm

Grillresti kõrgus:

85 cm

Materjal:

3 mm lehtmetall

Värv:

Kuumakindel pulbervärv

Arvustused puuduvad.

Ole esimene, kes annab arvustuse tootele “Söegrill HIRV”