Sinu ostukorv on hetkel tühi!
Vaata ostukorvi Kassa
Ostusumma kokku: 0.00

Suur tegelustekk Karloova – pruun

Karloova tegelustekk koos tegeluskaartega ning erinevatest kujunditest mänguasjadega on vahva mänguplats, millelt on hea alustada oma esimest tutvust maailmaga!

Tegelustekki on võimalik osta üksikuna või koos mängukaartega, millega kaasneb lisaks 3 mänguasja.

Toode jõuab Teieni tasuta läbi Itella SmartPOSTi pakiautomaadi. Tellimust vormistades palun kirjutage lahtrisse “Märkused tellimuse kohta“, milline SmartPOSTi pakiautomaadi asukoht Teile kõige paremini sobib.
Vaata pakiautomaatide asukohti.

119.90149.80

Puhasta
Tootekood: - Kategooria: Sildid: , , , , , ID: 2034

Füsioterapeut Maarja Säde kommentaar: Tegelustekk on parim paik sinu beebile eakohaste motoorsete oskuste arendamise jaoks. Karloova tegelusteki mängukaare keskel asetsevad mänguasjad soodustavad sinu lapse sümmeetrilise asendi arengut, stimuleerivad käte keskjoonele toomist ja toetavad seeläbi ka peenmotoorika ja silm-käsi koordinatsiooni arengut.Karloova tegelusteki mängukaarel asetsevatesse aasadesse on sinul endal võimalik ise mänguasju juurde lisada ja eemaldada.

Tegelusteki lisaäärtel asetsevad mänguasjad muudavad lapse jaoks kõhuli olemise huvitavaks, seeläbi treenides lapse kehatüve ja kaela sirutajalihaseid ning õlavöödet. Kui sinu beebi naudib kõhuli olemist, siis suure tõenäosusega ei teki tal probleeme lapse arengus järgnevate oluliste motoorsete oskuste õppimisega nagu seda on roomamine ja käputamine. Karloova tegelusteki lisaäärtel asetsevad mänguasjad pakuvad sinu lapsele visuaalset, taktiilset ehk tunnetuslikku ja helilist stimulatsiooni, seeläbi stimuleerides nägemis-, kompimis- ja kuulmismeele arengut.
Karloova tegelusteki mõnusalt mahedates toonides, kuid kontrastne, värvigamma stimuleerib sinu lapse nägemise arengut, sealjuures mitte liigselt koormates tema alles küpsevat närvisüsteemi.
Karloova tegelustekk sobib sinu beebile juba alates sünnist.

Mängukaared kinnituvad teki külge krõpsupaelaga teki alt. Neid on lihtne külge panna ning ära võtta.

Ostes tegelusteki koos mängukaartega saate kaasa 3 rippuvat mänguasja: pruuni tooni ring, ruut ja kolmnurk.

Tootel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE – vastavusmärgistus

Illustreerivad pildid

Mõõdud:

120 x 120 cm, tegeluskaared 150cm

Kangas:

GOTS sertifikaadiga ökoloogiline puuvill, väiksemad detailid puuvillase kanga ülejääk rõivatööstustest

Värvivalik:

Pruun , Sinine , Roosa

Tootja:

Karloova

Arvustused puuduvad.

Ole esimene, kes annab arvustuse tootele “Suur tegelustekk Karloova – pruun”